Vchodové dveře zdůrazňují Vaší individualitu.

Vchodové dveře tvoří přístup do vnitřku Vašeho domu - tam, kde se odehrává velmi osobní život jeho obyvatel. Dodejte jim proto svůj individuální charakter - s vchodovými dveřmi značky Schüco.
Díky široké škále koncepčních variant lze naše výrobky perfektně sladit s Vašimi požadavky a architekturou Vašeho domu.
Naše vchodové dveře Vám navíc nabízí vysoký stupeň tepelné izolace a zabezpečení.
Vchodové dveře značky Schüco v této oblasti nasazují nová měřítka. Rozsáhlá nabídka výbavy a nejrůznějšího příslušenství navíc garantuje, že Vám tyto dveře budou vyhovovat i po stránce komfortu.


Vlastnosti, kterými se vyznačují vchodové dveře Schüco​


Energetická účinnost začíná již u dveří

Teplo zůstává uvnitř, chlad venku. Vchodové dveře Schüco nabízí tepelnou izolaci, která již dnes splňuje všechny zákonné požadavky zítřka. Optimální úsporu energií lze docílit sladěním vchodových dveří, oken, posuvných elementů apod. Výsledkem pak jsou nízké energetické výdaje. Ochrana klimatu tak začíná již u vchodových dveří. Řez hliníkovými dveřmi Schüco s vysokou úrovní tepelné izolace. Průběh izotermy ukazuje, že i přes mrazivé vnější teploty panuje na vnitřní straně dveří příjemná pokojová teplota.

Konstantní obytné klima

Tepelně izolované vchodové dveře Schüco Vám zajistí permanentní pohodové obytné klima za každé venkovní teploty. V zimním období zůstává teplo uvnitř a v létě pak horko venku. Ušetříte tak drahou energii vynaloženou za vytápění a klimatizaci - a navíc přispějete k ochraně klimatu. Schüco Vám garantuje maximální tepelně-izolační hodnoty za každého počasí. Naše dveřní prahy Vás navíc ochrání před průtržemi mračen a průvanem.

Průběh izotermy to jasně dokládá: i za venkovních mínusových hodnot panuje uvnitř i těsně za vchodovými dveřmi příjemná pokojová teplota. Vchodové dveře Schüco samozřejmě splňují všechny legislativní požadavky, jako např. vyhlášku o úspoře energií (EnEV) platnou od 1. října 2009.

Dveřní prahy: perfektní ochrana před větrem a nepříznivým počasím

Podlahové ukončení energeticky úsporných vchodových dveří značky Schüco tvoří tepelně izolované prahy. Brání nákladným energetickým ztrátám a vytváří na podlaze spolehlivou ochranu před průtrží mračen a průvanem. Schüco nabízí různé varianty prahů, které se díky své minimální výšce pouhých 20 mm hodí také k bezbariérovému bydlení.