Okna jsou kombinací architektury, designu a funkčnosti.

Energetické náklady stále rostou - s tím se nedá nic dělat. Můžete však něco udělat pro snížení Vaší energetické spotřeby. Už jste někdy nechali prověřit izolaci Vašeho domu? Zvláště okna, která jsou starší 20ti let, často vykazují velké netěsnosti. S efektivní tepelnou izolací lze uspořit značnou část výdajů. S okny značky Schüco dokonce až 80% - díky nejmodernější technice.

Okna Schüco jsou zárukou nejen pokrokové funkčnosti, ale také komfortního bydlení a estetiky. Nechte se inspirovat také širokým výběrem kování a klik, a nabídkou nejrozmanitějších barev.

Plastová okna a dveře vyrábíme z německých profilových systémů SCHÜCO v široké škále barevného provedení. Jsou osazena celoobvodovým kováním ROTO NT a izolačními skly. Okna a dveře jsou vyráběna na míru, dle konkrétních požadavků zákazníka. Dle technických možností, a po poradě s našimi odbornými pracovníky, lze zhotovit okna a dveře nejen standardních tvarů a rozměrů, ale také v atypickém provedení.

Vlastnosti, kterými se vyznačují naše okna SCHÜCO


Obrovský potenciál úspor

Při izolování Vašeho domů nepřistupujte na žádné kompromisy. Okna Schüco Vám garantují maximální energetickou účinnost. Jejich prostřednictvím výrazně snížíte své výdaje za vytápění. Další úspory dosáhnete cíleným větráním. I zde má Schüco vhodná řešení.

Nejvyšší izolační hodnoty

Okna Schüco dosahují vynikajících izolačních hodnot Uf = 0,8 až 1,6 W/(m2K). Těchto špičkových hodnot je např. u hliníkových oken dosaženo dodatečnou izolační zónou s izolačním můstkem vyplněným pěnou, optimalizovaným středovým těsněním a novým principem tepelné izolace v zasklívací drážce.

Kolik můžete ušetřit

U rodiného domu s užitnou plochou 143,8 m2 a okenní plochou 26,4 m 2, rok výroby cca. 1980, můžete se systémem Schüco AWS 90.SI+ ušetřit až 51kWh/(m2a) resp. 730 litrů topného oleje ročně. Úspora 730 litrů topného oleje představuje roční úsporu 2t emisí CO2, které by se jinak dostaly do ovzduší (to odpovídá cca. 10.000 km jízdy autem nebo objemu 1.250 m3 CO2).

Jednoduché vyloučení rizik

Dobrý pocit bezpečí vyplývá z jistoty, že jste dobře chráněni před větrem a dalšími povětrnostními vlivy, ale také před zloději. Bezpečnost přitom zajišťují neviditelné, přesto však velmi účinné systémy Schüco. Vždyť efektivní zabezpečení proti vniknutí by nemělo být na úkor estetiky. Základní ochranu nabízí hliníková okna Schüco se skrytým kováním „AvanTec SimplySmart“, které s dodatečnými uzamykacími prvky může vytvořit zabezpečení třídy 3 (RC3). Nabídku pak doplňují uzamykatelné kliky jednotného designu Schüco a komfortní kontrola uzavření a uzamčení oken s hlášením při opouštění domu.

Komfort u Schüca zcela automaticky

Zvýšený komfort bydlení si zajistíte automatizací objektu. K otevření a zavření okna stačí jedno stisknutí prstem. A jedním pohledem zkontrolujete, zda je vše zavřeno. Technologie Schüco nabízí celou řadu řešení pro privátní bydlení. Systémy Schüco tak umožňují elektronickou kontrolu otevření a uzamčení oken, přirozené a automatické větrání a motoricky řízenou protisluneční a pohledovou ochranu.

Design - individuální podoba Vašeho domova

Individualita, která je vidět na první pohled. Okna ze systémů Schüco spojují funkčnost s nadčasovou estetikou. Inteligentní technika v harmonické souhře s nejrůznějšími tvary a barevným provedením. Každý objekt tak může projevit svůj vlastní nezaměnitelný charakter. Okna značky Schüco jsou zárukou inovace, kvality a rozmanitosti. U hliníku, plastu a oceli lze různě kombinovat nejrůznější tvary, barvy a designové elementy. Dodejte svému domu atraktivní barevný ráz! K našim oknům nabízíme široké spektrum nejrůznějších designových řešení. Podle použitého materiálu rámů lze využít různých povrchových úprav.